Ubytování

Ubytování Vranovská přehrada, apartmány Bítov

Ubytování v apartmánech Bítov

Ubytování v apartmánech na břehu Vranovské přehrady jsme v roce 2019 rozšířili, a to o jednu novou chatu s kapacitou 17 lůžek. Celková naše ubytovací kapacita je 68 lůžek.

K původní chatě Omicron (24 lůžek), která byla celkově zrekonstruovaná v roce 2008, přibyla v roce 2011 nově postavená chata Holiday (9 lůžek) a v roce 2012 byla dokončena celková rekonstroukce chaty Marine (18 lůžek). (18 lůžek). Od roku 2020 nově provozujeme chatu Relax (12 lůžek) v Bítovské zátoce v bezprostřední blízkosti Campu Bítov.

Vybavení apartmánů

Do vybavení apartmánů standardně patří: Postele, rozkládací válenda, TV - SAT, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický sporák, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, talíře, příbory a další běžné kuchyňské vybavení), koupelna se sprchovým koutem a WC. Vše co člověk potřebuje k příjemnému a pohodlnému prožití dovolené v apartmánu naší cenové kategorie.

Některé apartmány mají také jako součást vybavení klimatizaci s topením.

Bonusy

V ceně ubytování v našich apartmánech jsou také různé bonusy a bezplatné služby jako například:

• Wifi internet nonstop

• Možnost půjčení 4 místných veslic zdarma

• 2 hodiny půjčení elektrické lodi zdarma

 

Vyžití v okolí apartmánu

Vranovská přehrada nabízí širokou možnost vyžití od vodních sportů, přes rybaření, sbírání hub, cykloturistiku, klasickou turistiku až po prohlídku historických památek, kterých je v okolí naší chaty velké množství (zámek Vranov nad Dyjí, Bítov, Uherčice, Jaroměříce nad Rokytnou, Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Znojmo a další).

Jednou z oblíbených atrakcí našich hostů jsou vyjížďky elektroloděmi z naší půjčovny po hladině vranovské přehrady.Více informací půjčovně elektrolodí a lodích, které si můžete zapůjčit, naleznete ZDE.

Hlavní sezóna ubytování v našem zařízení je od 1.7. do 31.8., ale i mimo hlavní sezonu Vám nabízíme ubytování v našich apartmánech u Vranovské přehrady.

Informace o možnostech ubytování mimo hlavní sezónu na tel. č. 731 579 017

Pro rezervaci ubytování v našich apartmánech prosím používejte náš rezervační systém ZDE.

Mapky s označením chat a jejich polohy:

Bítov - Horka
Bítov - Kopaninky